Студопедия

КАТЕГОРИИ:


Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748)

Робота з картками




Повторення правил ТБ.

План

15.02.2013

Вправи для очей.

- Давайте виконаємо вправи для очей!

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

- Хто такий виконавець?

- Хто ним може бути?

- З яким виконавцем ви сьогодні працювали?

V. Підсумок уроку.

Елзік отримав завдання: розста­вити між цифрами знаки додаван­ня і віднімання так, щоб результат дорівнював 9. Допоможіть йому!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 = 9

Допускаю:

Оцінка:

Тема: Команди виконавцю

Мета: вчити дітей давати команди виконавцю;

розвивати логічне мислення, увагу, пам'ять;

виховувати інтерес до предмету.

Обладнання: презентації «Правила ТБ», «Вправи для очей»,

інструкції до виконання практичної роботи, ПК.

 

 

І. Організація початку уроку.

1) Повторення правил ТБ.

ІІ. Актуалізація опорних знань.

1) Робота з картками.

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

1) Повідомлення теми уроку.

2) Вступна бесіда.

3) Інструктаж до виконання практичної роботи.

4) Виконання практичної роботи.

5) Вправи для очей.

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

V. Підсумок уроку.

Хід уроку

І. Організація початку уроку.

- Давайте пригадаємо правила ТБ. Пройдіть тестування.

ІІ. Актуалізація опорних знань.

Завдання на картках:

1. Утвори істинні висловлення, з'єднавши овал з відповідними прямокутниками.

добре навчається.

 

виконує команд.

Виконавець – це той, хто…

допомагає батькам.

 

нікого не слухається.

2, Встав пропущені знаки арифметичних дій так, щоб здобути число 0.

а) 5__5__5 = 0

б) 3__3__3__3 = 0

3 У Катрусі двоє братів. Молодшому — 7 років, а старшому —11. Три роки тому їм разом було стільки років, скільки Катрусі. Скільки років Катрусі зараз?

___________________________________________________________

4 Накресли малюнок, закодований за допомогою стрілок.

Закодуй за допомогою стрілок лапки курчатка.

5. Визнач закономірність розташування фігур і домалюй фігури, яких не вистачає.

       

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

1) Повідомлення теми уроку.

- Сьогодні ми з вами будемо вчитися давати команди виконавцю.

2) Вступна бесіда.

- В казках часто зустрічаються чарівні персонажі та речі, які слухняно виконують волю казкових господарів.

Піч виконувала команди, які давав Ємеля: «За щучим велінням, за моїм хотіння, пічко, вези мене до річки».

Золота рибка виконувала бажання дідуся-рибалки.

І чарівна піч, і золота рибка— виконавці.

Кожен виконавець має свої команди і може виконувати тільки їх.

Пригадайте казку про Алі-Бабу та сорок розбійників.

Жадібний Касим не зміг дати правильну команду «Сім-сім, відчини двері», і чарівні двері печери зі скарбами не відчинилися.

Міліціонер-регулювальник дає виконавцям-водіям такі команди: Стояти!

Рукатися вперед!

Направо!

Наліво!

Але він має право давати, а водії виконувати тільки ті команди, які встановлені правилами дорожнього руху.

3) Інструктаж до виконання практичної роботи.

- Комп'ютерний виконавець Навантажувач має завантажити корабель контейнерами.

Кількість контейнерів може бути різною. Розміщувати їх можна на кормі (задня частина корабля) і на носі (передня частина корабля). Це слід робити так, щоб вага вантажів на кормі й на носі корабля була однаковою.

Твоє завдання — правильно завантажити корабель, даючи команди Навантажувачу. Зробивши це, «відшвартуй» корабель, і він вийде з порту у відкрите море.

4) Виконання практичної роботи.

- Приступайте до виконання практичної роботи.




Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-05-24; Просмотров: 1132; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы!


Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет



studopedia.su - Студопедия (2013 - 2024) год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! Последнее добавление




Генерация страницы за: 0.011 сек.