КАТЕГОРИИ: Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748) |
Компонування поперечної рами та складання її розрахункової схемиБетон фундаменту – клас В12.5
а) Розміри по вертикалі (див. рис 1.1) При кранах Q = 50/10 т приймаємо схему зі ступінчатими колонами і опираємо підкранові балки на уступ колони. За табл. Д2.1 для кранів Q = 50/10 т при L=30м Hcr=3150мм Bcr=300мм, тип рейки Кр-80 з висотою hrs=130мм, висота підкранової балки hrs=1600мм. Розмір Н2 включає габаритний розмір крана Hcr , допуск на його виготовлення та зазор с=200...400 мм, що враховує провисання конструкцій: Н2= Hcr + 100 + с = 3150 + 100 + 300 = 3550 мм (при L=30м приймаємо с=300мм) Для виконання умов уніфікації призначаємо Н2=3600мм (кратно 200мм). Н0 = Нг.р.+Н2=12600+3600=16200 мм Отримане значення Н0=16200мм, кратно 600мм, що відповідає умовам уніфікації.
Рис. 1.1. Схема компонування поперечної рами Приймаємо глибину заглиблення колони НВ=600мм. Тоді повна висота колони буде: l с=Н0+НВ=16200+600=16800 мм Довжини верхньої і нижньої частини колони становлять: L 2=hb+hrs+H2=1600+130+3600=5330 мм L 1=H1- l 2=16800-5330=11470 мм Висота уніфікованої ферми з паралельними поясами становить h=3150мм. Ферма шарнірно з’єднується з колонами і спирається на них зверху. б) Розміри по горизонталі: Приймаємо а1=250мм. З умови забезпечення горизонтальної жорсткості ширину верхньої частини колони призначаємо h2=500мм, що більше мм. а1=Bcr+(h2-a)+75=300+(500-250)+75=625 мм Приймаємо а1=750мм (кратно 250мм). Ширина нижньої частини колони: h1=а+a1=750+250=1000 мм Приймаємо, що колони жорстко з’єднуються з фундаментами, а ригелем - шарнірно. Компонувальна схема рами наведена на рис. 1.1.
Дата добавления: 2015-01-03; Просмотров: 420; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы! Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет |