КАТЕГОРИИ: Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748) |
Видобутку в розрахунковому році
Скласти баланс вугілля і визначити необхідний обсяг його У розрахунковому році Визначити обсяг та темп зростання валового національного продукту Скласти баланс ринку праці в галузі освіти та визначити надлишок (чи додаткову потребу) педагогів, що очікується у розрахунковому році 1. Кількість студентів у базисному році, тис.осіб 180, 300, 502,3, 385,4 2. Зміна кількості студентів у розрахунковому році, % до базисного року 90, 97,5, 92, 95 3. Норматив кількості студентів на одного педагога у базисному році, осіб/пед. 12, 15, 17,17 4. Зміна нормативу кількості студентів у розрахунковому році, осіб/пед. +3, +2,+3, +3 5. Кількість педагогів на початок розрахункового року, пед. 13080,19850,29550,22670 6. Вибуття педагогів з наявної кількості протягом розрахункового року, пед. 260,640,950,560 Розв’язання
Общая потреб. в педагогах=Кол-во.студ. в расчет. г./Норматив кол-ва студ. на 1 педагога. Кол-во студ.в расчет. г.=Кол-во студ.в баз.г.* ί кол-во студ І 180000*0,9=162000 норм.15 ІІ 300000*0,975=292500 17 ІІІ 502300*0,92=462116 20 ІV 385400*0,95=366130 20 Общая потреб.в пед.I=162000/15=10800чел. Общая потреб.в пед.II=292500/17=17205,9=17206чел. Общая потреб.в пед.III=462116/20=23105,8=23106 чел. Общая потреб.в пед.IV=366130/20=18306,5=18307 чел. В-вок: в расчет году в сфере образования очікуется надлишок викладачів в кіл-сті 13321чол, в т.ч. внаслідок скорочення студен і збільшеня норматива в гр. І -2020, ІІ-2004, ІІІ – 5494, ІV -3803.
Задача Вихідні дані: 1. У базисному році досягнуті такі макроекономічні показники: чистий національний продукт - всього – 366,5 млрд. грн.; у тому числі створений у невиробничій сфері - 91,7 млрд.грн.; - амортизаційні відрахування основних фондів національного господарства – 61,5 млрд. грн. 2. У розрахунковому році очікуються наступні зміни показників: - продуктивність праці у сфері виробництва - зросте на 5,0 %; - чисельність працюючих у сфері виробництва – зменшиться на 15,0 %; - сума амортизаційних відрахувань основних фондів народного господарства - зросте на 10,0 %; - питома вага сфери виробництва у чистому національному продукті - зменшиться на 5,0 % п. Розв’язання 1)ЧНПо пр.=ЧНПо общ.-ЧНПо непр.= =366,5-91,7=274,8млрд.грн 2)ВНПо=ЧНПо общ.+Ао=366,5+61,5=428млрд.грн 3)Уд.вес ЧНП о пр.=ЧНПо пр./ЧНПо общ.= =274,8/366,5=0,75=75% 4)Уд.вес ЧНП1пр.=75-5=70% 5)А1=Ао*1,1=61,5*1,1=67,65млрд.грн. 6)ЧНП1пр.=ЧНПо пр.*Число раб-ков*Пр-сть труда= =274,8*0,85*1,05=245,26млрд.грн. 7)ЧНП1общ.=ЧНП1пр./Уд.весЧНП1пр.= =245,26/0,7=350,37млрд.грн. 7)ВНП1=ЧНП1общ.+А1=350,37+67,65=418,02млрд.грн. 8)Трвнп=ВНП1/ВНПо=418,02/428=0,9767=97,67% (-2,33%) + вывод!!! Задача Вихідні дані: 1. Головним споживачем вугілля є електростанції, що працюють на цьому ресурсі.Обсяг виробництва електроенергії на них складе у розрахунковому році 20,0 млрд. квт. час. 2. Норма витрати вугілля на виробництво 1,0 тис. квт-час електроенергії дорівнює 2 тони 3. Потреби інших галузей у вугіллі складають 20% від потреб електростанцій. 4. Населенню планується реалізувати в розрахунковому році 3,5 млн. тон вугілля. 5. Експорт вугілля в розрахунковому році складе 6,5 млн. тон 6. КМУ встановлено нормативний обсяг вугілля у державному резерві у розмірі 3,7 млн.т. На початок розрахункового року у державному резерві знаходиться 3,4 млн. т вугілля. 7. Залишки вугілля на початок розрахункового року складуть 0,7 млн. тон, а на кінець року – 1,2 млн. тон Розвязання
1)ПЕПел=Qпр.*100/Nвик=20,0*100/2= 40млн.т ПЕПін=20%*ПЕПел/100=40*0,2=8млн.т 2) ∆ГР=ГРнор-ГРн.г=3,7-3,4=+0,3млн.т- ЗГР 3) Qвид.потріб=59,5-0,7=58,8млн.т В-вок:для того, щоб задовольнити потреби вир-ва і населення у вугіллі необхідно,щоб видобуток склав 58,8млн.т.
Задача
Дата добавления: 2015-05-26; Просмотров: 497; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы! Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет |