КАТЕГОРИИ: Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748) |
Розв’язок
Розв’язок Розв’язок Розв’язок Розв’язок Розв’язок Розв’язок ЗП = Рвід * N + Рпрогрес (К - N) Pвід = Тст * tшт tшт = 24 / 60 = 0,4 год. Рвід = 4,65 * 0,4 = 1,86 грн. N = 17,6 / 0,4 = 440 шт. – слід випустити за планом. Δ % ПП = 450 / 440 * 100% = 102,27% - виконання плану на 102,27% Рпрогрес = Рвід * (1 + Пн / 100) = 1,86 * (1 + 20 / 100) = 2,23 грн. ЗП = 1,86 * 440 + 2,23 * (450 - 440) = 840,7 грн. Задача 25 Визначити коефіцієнт змінності роботи токарних верстатів в цеху, якщо відомо, що 30 верстатів працюють в одну зміну, 50 верстатів працюють в дві зміни, 15 верстатів працюють в три зміни. Кзм = (30 * 1 + 50 * 2 + 15 * 3) / (30 + 50 + 15) = 1,68
Задача 26 Визначити величину фонду оплати праці виробничих робітників механо-складального цеху, якщо відомо, що тарифний фонд заробітної плати становить 460500 грн. Преміальні доплати 45%. Додаткова зарплата 25%. В цеху працює 110 робітників. Визначте також середньомісячну заробітну плату. ЗПосн = Фт * 1,45 = 460500 * 1,45 = 667725 грн. ЗПдод = ЗПосн * 0,25 = 667725 * 0,25 = 116931, 25 грн. ФОП = ЗПосн + ЗПдод = 667725 + 116931,25 = 834656,25 грн. ЗПср.м. = 834656,25 / (12 * 110) = 632,31 грн. Задача 27 Визначить тарифний фонд заробітної плати та середньомісячну зарплату котельників котельно-зварювального цеху, якщо відомо, що їх чисельність 45 чол., середньочасова тарифна ставка 4,86 грн. За рік всі котельники виконали об’єм робіт загальною трудомісткістю 88600 н/год. Преміальні доплати 40%. Додаткова зарплата 22%.
ЗПтар = Тст * Т = 4,86 * 88600 = 430596 грн.
ЗПосн = 1,40 * ЗПтар = 1,4 * 430596 = 602834 грн.
ЗПдод = 0,22 * ЗПосн = 0,22 * 602834 = 132623,57 грн.
ФОП = ЗПосн + ЗПдод = 602834 + 132623,57 = 735457,57 грн.
ЗПср.м. = ФОП / (Ро * 12) = 735457,57 / (12 * 45) = 1361,96 грн. Задача 28 Визначить оптимальну кількість робочих місць на операції «загальне складання апарату», якщо відомо, що трудомісткість річної програми на даній операції 45200 н/год. Коефіцієнт виконання норм 1,1. Дійсний річний фонд часу роботи на одному робочому місці 4015 год. Знайдіть коефіцієнт завантаження робочих місць. Ср = Тм / Фд * Квн = 45200 / (4015 * 1,1) = 10,2 робочих місць Сп = 11 робочих місць Кз = Ср / Сп = 10,2 / 11 = 0,93. Задача 29 Визначити відпускну ціну виробу, якщо відомо що його виробнича собівартість становить 50,6 грн., в т.ч. витрати на заробітну плату 20,4 грн. Адміністративні витрати 400%. Витрати на збут продукції 1%. Прибуток 25%. ПДВ - 20%.
Задача 30 Визначить гуртово-відпускну ціну на одиницю продукції, якщо відомо, що витрати на матеріали 10,2 грн., на заробітну плату основну 6,4 грн., на заробітну плату додаткову 25%, відрахування на соціальні заходи 39,55%, витрати на утримання та експлуатацію обладнання 300%, загальновиробничі витрати 400%, адміністративні витрати 420%, витрати на збут продукції 1%. 1. Витрати на додаткову ЗП: 6,4 * 0,25 = 1,6 грн. 2. Відрахування на соціальні заходи: (6,4 + 1,6) * 39,55% = 3,16 грн. 3. Витрати на утримання та експлуатацію обладнання: 6,4 * 300% = 19,2 грн. 4. Загально виробничі витрати: 6,4 * 400% = 25,6 грн. 5. Виробнича собівартість: матеріальні витрати + витрати на основну ЗП + витрати на додаткову ЗП + відрахування на соц.заходи + витрати на утримання та експлуатацію обладнання + загальновиробничі витрати = 10,2 + 6,4 + 1,6 + 3,16 + 19,2 + 25,6 = 66,16 грн. 6. Адміністративні витрати: 6,4 * 420% = 26,88 грн. 7. Заводська собівартість = виробнича Св + адмін.витрати = 66,16 + 26,88 = 93,04 грн. 8. Витрати на збут: Заводська Св * 1% = 93,04 * 0,01 = 0,93 грн. 9. Повна собівартість: заводська Св + витрати на збут = 93,04 + 0,93 = 93,97 грн. 10. Прибуток: повна Св * 0,25 = 93,97 * 0,25 = 23,49 грн. 11. Оптово-відпускна ціна: повна Св + прибуток = 93,97 + 23,49 = 117,46 грн. 12. ПДВ: оптово-відпускна ціна * 20% = 117,46 * 0,2 = 23,49 грн. 13. Гуртово-відпускна ціна: оптово-відпускна ціна + ПДВ = 117,46 + 23,49 = 140,95 грн.
Дата добавления: 2015-05-26; Просмотров: 637; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы! Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет |