КАТЕГОРИИ: Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748) |
Лінгвістичний аукціон знаньV. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок п’ятикласників IV. Повідомлення теми, мети й завдань уроку. Оголошення епіграфа III. Мотивація навчальної діяльності учнів II. Перевірка домашнього завдання I. Організаційний момент ПРИГОЛОСНІ ТВЕРДІ ТА МЯКІ, ДЗВІНКІ ТА ГЛУХІ. ВИМУВА ЗВУКІВ, ЩО ПОЗНАЧАЮТЬСЯ БУКВАМИ Ґ, Г С поездкой в лагерь необходимо определиться до 5 декабря 2012 года Не забудьте, скромность украшает! (дорогостоящие вещи на сбор рекомендуем не брать) ¨ Что не брать с собой? · дорогостоящие вещи. · фотоаппараты, сотовые телефоны, игровые приставки (дети отвечают сами). · спиртные напитки, сигареты, игральные карты – запрещены.
¨ Контактные телефоны: Начальник лагеря, методист Центра развития творчества детей и юношества «Крылатый», руководитель педагогического отряда «Единство» Юрченко Наталья Валентиновна 8-950-754-40-40 e-mail: [email protected]
Главный редактор газеты «Маленькая страна», методист Центра развития творчества детей и юношества «Крылатый», комиссар педагогического отряда «Единство» Дубровина Надежда Анатольевна 8-951-556-24-07 e-mail [email protected]
Мета: ознайомити п’ятикласників із системою приголосних звуків на основі знань, одержаних у початкових класах; формувати вміння і навички характеризувати приголосні за наявністю голосу і шуму, за активними мовними органами, за ознакою твердості чи м’якості, навчити правильно вимовляти звуки, що позначаються бувами ґ і г; за допомогою мовленнєво-комунікативного матеріалу виховувати в учнів почуття поваги до видатних українців. Внутрішньопредметні зв’язки: Культура мовлення: правильна вимова голосних і приголосних звуків. Лексикологія: засвоєнняновихслів(у тому числі й діалектних). Текст (риторичний аспект): виступізповідомленням. Типуроку: урок засвоєння нових знань. Хід уроку
1. Дати відгук на усне повідомлення однокласника з теми «Фонетика як розділ мовознавчої науки. Фонеми голосні та приголосні». 2. Вибіркова перевірка письмового завдання вчителем. 3. Пошук-редагування: знайти й виправити помилки у письмовому завданні товариша по парті (взаємоперевірка).
1. Психологічна настанова щодо вивчення теми уроку. 2. Повторення основних понять і термінів розділу.
Усі ми — тільки учні й вчителі, Усі ми у добрі своїм і злі Несем чийсь холод чи любов гарячу. І. Драч
4 Дати відповіді на питання: 1) Які звуки називаються лабіалізованими? (Лабіалізований (від лат. la- bialis — губний) — звуки, під час вимовлення яких губи витягуються і заокруглюються: [о], [у]). 2) Які приголосні називаються сонорними? 3) У яких приголосних голос переважає над шумом? 4) Яка кількість фонем в українській мові?
Дата добавления: 2017-01-14; Просмотров: 86; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы! Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет |