Студопедия

КАТЕГОРИИ:


Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748)

План уроку

 

I.Організація учнів до уроку.

II.Повторення правил поведінки у кабінеті інформатики.

III.Актуалізація опорних знань.

IV.Вичення нового матеріалу..

V.Фізхвилинка.

VI.Робота в зошиті.

VII.Робота за комп’ютером.

VIII.Підсумок уроку.

 

 

Тема: Презентаціїї та слайди.

 

Мета: Навчальна: формувати уявлення про презентацію, її будову;

 

Розвиваюча: розвивати пам'ять, словниковий запас, зв'язне мовлення; формувати вміння спостерігати, робити висновки;

 

Виховна: виховувати любов до природи, бажання оберігати її, інтерес до інформатики.

 

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.

 

Обладнання: наочність, інструкції з ТБ, комп’ютери, презентація, зошити, підручники.

 

Література:

1.О.В. Коршунова. Інформатика. 2-4 класи: Навчально-методичний посібник. – 2-ге вид. доп. та перероб. – Харків: ФОП Співак Т.К., 2009.-с. 5-6.

 

Хід уроку:

 

I. Організація учнів до уроку.(1 хв.)

 

- Добрий день діти! Звати мене Юлія Володимирівна і сьогодні я у вас проведу урок інформатики.
Всі мерщій сідайте, діти,

Домовляймось не шуміти,

На уроці не дрімати,

Руки вчасно піднімати.

І щоб не було мороки,

Всі готові до уроку?

Тож, гаразд, часу не гаймо

І урок розпочинаймо.

II.Повторення правил поведінки у кабінеті інформатики (3 хв.)

Діти, ми з вами знаходимось в комп’ютерному класі, де потрібно дотримуватись правил ТБ.

Давайте їх пригадаємо, а для цього пограємо в гру «Спіймай правило». Я читаю правило, і якщо воно правильне, то ви плескаєте в долоні, якщо ні, то не плескаєте.(Якщо правило правильне, і діти не плескають, запитую чому і що тут не так.)

1.В клас комп’ютерний спітнілі

Ми вриваємось щосили…

(діти нічого не роблять)

2.Витри старанно взуття,

Не потрібне нам сміття!

(учні плескають в долоні)

3.За улюблений копм’ютер

Падаєм, мов спілі фрукти….

(діти нічого не роблять)

4.А щоб сісти нам за парти,

Дочекаємось команди!

(плескають в долоні)

5. Сяду від екрана так…

Сантиметрів п’ятдесят!

(плескають в долоні)

6. Заболіла голова,

Потерплю, я ж не маля!

(діти нічого не роблять)

7. Проводи не зачіпаю,

Правило це добре знаю!

(учні плескають в долоні)

-Молодці, діти, ви гарно засвоїли правила ТБ в комп’ютерному класі.

 

III. Актуалізація опорних знань.(4 хв.)

Діти нещодавно були канікули. Хто з вас із батьками побував у цікавій подорожі, або якомусь визначному місці? Розкажіть нам про свої враження.(питаю декілька дітей)

 

IV Вивчення нового матеріалу.(10 хв.)

Я вам теж хочу розповісти свою поїздку до Львова. У народі є така приказка «Краще один раз побачити, ніж сто раз почути». Свою розповідь я буду супроводжувати показом фотографій, які я зробила під час подорожі, і ви краще уявлятимете ці місця.(показую презентацію, і супроводжую розповіддю)
Площа Ринок – це своєрідний музей під відкритим небом, де витає дух середньовічного Львова, де кожен будинок є пам’ятником архітектури і оповитий власною легендою.

Львівський театр Опери та Балету ім.С.Крушельницької – справжній витвір мистецтва стилю неоренесансу, що став окрасою не тільки Львова, а й усієї Європи.Над будівництвом та оздобленням театру працювали найкращі майстри Львова та Європи.

Проспект Свободи – одна із найпрестижніших та найкрасивіших вулиць Львова, центр культурного та ділового життя міста. Сьогодні Проспект Свободи асоціюється з Хрещатиком у Києві.Все що відбувається у Львові, відбувається на головному проспекті Львова – проспекті Свободи!

Бернардинський монастир - давня історико-архітектурна пам’ятка XV століття, яка досьогодні не перестає милувати око львівян та гостей нашого міста.

Палац Потоцьких - колишня резиденція родини Потоцьких, будівництво якої розпочалось у 1880 році.

Домініканський Собор (Церква Пресвятої Євхаристії) - одна із кращих архітектурних пам'яток Львова, побудованих в стилі бароко.

Парк «Високий замок» розташований на Замковій (Княжій) горі і є найулюбленішим місцем для романтичних прогулянок львів'ян та гостей міста.

Пам'ятник Данилу Галицькому — розташований в самому центрі міста на старовинній площі Галицькій.

Шевченківський Гай - етнографічний музей народної архітектури та побуту під відкритим небом, де зібралися архітектурні експонати та експонати народного побуду всієї Західної України.

Така демонстрація(розповідь+ілюстрації)отримала назву презентація(від англійського слова presentation –представлення). Я її підготувала і демонструвала вам за допомогою комп’ютера. Тому така презентація називається комп’ютерною. Вона складається з окремих електронних слайдів. Сама презентація нам нагадує книжку в якій міститься багато інформації, а слайди це немов сторінки цієї книжки. Перехід до наступного слайду я роблю кнопкою Enter. Слайди презентації можуть містити різні об’єкти(ілюстрації, тексти, музичні звуки і тд.)

- Діти, яка розповідь вам сподобалась більше та що ви розповідали чи моя яка супроводжувалась презентацією?

Презентація – це представлення, подання чого-небудь нового ідей, проектів, товару тощо.

- То хто мені скаже що таке презентація?(це подання, представлення чогось нового).

- З чого складається презентація?(презентація складається з електронних слайдів)

 

V. Фізхвилинка.(1 хв.)

Один, два — усі піднялись,

Повернулись, похитались.

Три, чотири — руки вгору,

В сторони і вгору знову

П'ять, шість — опустили,

І швиденько всі присіли.

Сім, вісім — всі малята

Стрибають, як жабенята.

Дев'ять, десять, — рівно стали

І за парти посідали.

 

VI. Робота в зошиті.(10 хв.)

- Діти на ваших партах лежать листочки з завданнями, подивіться на них уважно.

- Хто прочитає перше завдання?

 

- Зачитайте друге завдання!

 

 

 

- Тепер виконаємо 3 завдання!

 

 

- А зараз ми розв’яжемо задачу.

Всі відповіді до завдань пишу на дошці.

- Діти, а завдання під номером 4 виконаєте вдома. Листочка покладіть у книжку на ст. 81. Там у завданні 6 прочитаєте пояснення як її виконувати.

 

VII. Робота за комп’ютером.(8 хв.)

 

Працюємо за комп'ютером (ст. 80)

 

- Діти, а тепер вмикаємо комп’ютери. Нагадаю, що спочатку перевірте чи включений монітор. На робочому столі знайдіть піктограму під назвою «Бурий ведмідь», та відкрийте її.

- Для того щоб відкрити презентацію що потрібно зробити?(клацнути по піктограмі двічі правою кнопкою миші.)

- Для того щоб почати перегляд презентації знайдіть на Стрічці

- надпис «Показ слайдів», далі виберіть «З початку».

- Перед вами титульний слайд. Що на ньому має бути?(назва презентації та дані про автора)

- Як називається презентація?(Бурий ведмідь)

- Хто її автор?(студентка 133 групи, Скок Ю.В.)

- Перейдемо до наступного слайда. Натискаємо 1 раз Enter.

- Що має бути на наступному слайді?

- Який він має заголовок?

- Яка ілюстрація?

- Де її можна відшукати?(в інтернеті).

- Давайте перейдемо до наступного слайду. Яку клавішу потрібно натиснути?(Enter)

- Тепер повертаємось до попереднього слайду натиснувши клавішу(Backspace)

- Зупиняємо показ презентації клавішею Esc.

- А зараз всі поверніться до мене ми з вами трошки відпочинемо.


Хвилинка релаксації (1хв).

-Зіпріться на стінку стільчика, руки опустіть донизу і закрийте очі. Не повертаючи голови поверніть очима вправо, потім вліво, вгору-вниз. Відкрийте очі і поверніть голову вправо, подивившись на сусіда, вліво, вгору, вниз. Покліпайте швидко-швидко.

Молодці, наші очі відпочили, будемо працювати далі.

- Знову запускаємо показ презентації, але цього разу через клавішу F5 у верхньому ряду клавіатури.

- Самостійно перегляньте всю презентацію.

 

IX. Підсумок уроку.(7 хв.)

 

1. Що цікавого ви сьогодні дізналися на уроці?(що розповідь можна супроводжувати за допомогою презентації)

2. Що найбільше сподобалося?(презентації які ви нам показували)

3. Що запам’яталося?(що презентації містять текст, малюнки, звуковий супровід)

4. Про що хотіли би дізнатися більше?(як створюються презентації)

5. А на яких уроках вам показували презентації?(на уроках української мови, читання)

7. Які об’єкти можна розмістити на слайді?(малюнки, текст..і тд.)

 

<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
 | ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку
Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-05-23; Просмотров: 300; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы!


Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет



studopedia.su - Студопедия (2013 - 2024) год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! Последнее добавление




Генерация страницы за: 0.04 сек.