КАТЕГОРИИ: Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748) |
Сходинка 1
В. Сойер Шлях розширення математичних знань. Мета уроку: Узагальнити і систематизувати знання учнів з вивченої теми; вдосконалювати вміння розв`язувати показникові рівняння; формувати в учнів логічну компетентність; активну життєву позицію; виховувати інтерес до вивчення математики. Засоби навчання: Таблиці, підручники, робочі зошити. Тип уроку: Узагальнення і систематизація знань. Очікувані результати: · учні повторюють властивості показникової функції; · повторюють способи розв`язування показникових рівнянь; · зможуть розв`язувати показникові рівняння за допомогою відомих способів; · робитимуть логічні висновки, аналізуючи вивчений матеріал; · поглиблять вміння оцінювати свої знання. Хід уроку: І. Організаційний момент. Добрий день, шановні учні!
Тим, хто навчає математики, Тим, хто вчить математику, Тим, хто знає і любить математику, І тим, хто ще не знає, що він любить математику, Працювати сьогодні на уроці!
Будьте дуже уважні протягом уроку. Думайте, питайте, пропонуйте – бо шляхом до істини нам з вами йти разом. ІІ. Перевірка домашнього завдання. На дошці записані розв`язки завдань. Учні самостійно перевіряють свої домашні завдання і на берегах виставлять собі оцінку. В кінці уроку вчитель забирає зошити на перевірку. ІІІ. Мотивація навчальної діяльності, повідомлення теми та мети уроку. Сьогодні заключний урок з теми «Показникові рівняння». Проведемо ми його у вигляді подорожі, будемо просуватись сходинками до вершини – гори знань. Подорожуємо в складі трьох команд, кожна з яких може заробити певну кількість балів. Перебуваючи на кожній зі сходинок, ми повторюємо основні факти, які засвоїли, систематизуємо способи розв`язування показникових рівнянь. ІV. Актуалізація опорних знань. Вивчення математики подібне Нілу, що починається невеликим струмком, а закінчується великою річкою. Ч. К. Колтон 1.Які рівняння називаються показниковими? 2. Вкажіть серед записаних рівнянь показникові. Поясніть свій вибір: а) б) ; в) ; г) . Під час розв’язування показникових рівнянь використовують властивості степеня. Продовжіть рівності: а) ; б) ; в) ; г) .
Заповніть пропуск. Обґрунтуйте міркування. 16 ?
Підбиття підсумків І етапу.
Дата добавления: 2015-08-31; Просмотров: 223; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы! Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет |