![]() КАТЕГОРИИ: Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748) |
Питання для актуалізації
Методичне забезпечення: роздатковий матеріал Тема заняття: Метали і сплави в сучасній техніці. Охорона довкілля.. УКООПСПІЛКА Коледж економіки і права Вінницького кооперативного інституту Заняття № Лекція № З дисципліни Хімія Групи: 1 курсу
Мета: систематизувати знання про метали та їх сполуки, поширенням металів у природі,дати уявлення про загальні способи добування металів і їх сплавів, чугун,сталь. розвивати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, уміння аргументувати свою відповідь;виховувати свідоме ставлення до навчання, виховувати відповідальність за виконану роботу. Вид заняття: Лекція. Метод проведення: лекція з елементами бесіди,випереджувальне завдання Кваліфікаційні вимоги: Студенти повинні знати: що таке металургія,пірометалургія.гідрометалургія,металотермія,алюмотермія,чавун,сталь,доменне виробництво чавуну,розвиток металургії в Україні. Студенти повинні уміти: складати окисно-відновні реакції процесів виробництва чавуну,визначати окисник і відновник. Міждисциплінарні зв’язки: фізика, біологія,екологія. Література: 1.П.П.Попель, Л.С.Крикля Хімія 10 клас. 2. О.Г.Ярошенко Хімія 10 клас. 3. Хомченко Г.П. Хімія для підготовчих відділень: підручник. 4. Н.В.Романова Загальна та неорганічна хімія 5.2400 задач з хімії для школярів та вступників до вузів. 6.С.П.Кукса 600 задач з хімії. 7.Д.Д.Луцевич,О.В.Березан Конспект-довідник з хімії 8.І.М.Курмакова Тести з хімії 8-11 клас Хід заняття: І. Організаційна частина: -Перевірка присутніх -Перевірка готовності студентів до заняття -Перевірка санітарного стану аудиторії ІІ. Актуалізація опорних знань студентів Перевірка домашнього завдання(індивідуальні картки «Ферум як представник металічних елементів побічних підгруп «) Які метали у природі зустрічаються у вигляді сполук? Що таке руда?Які руди ви знаєте?На які класи їх можна поділити? Яка галузь займається добуванням металів? Які ви знаєте способи виробництва металів? З допомогою яких реагентів метали можна виділити з їх сполук? ІІІ Мотивація навчальної діяльності студентів: Ми вивчили з вами метали. Розглянули загальні схеми добування металів. Але нас оточує величезна кількість речей виготовлених з металів. Щоб добути таку кількість металів потрібні певні налагоджені технології,в лабораторних умовах багато металів не добудеш,крім того вони знаходяться у більшості випадків у складі руд. Мета нашого занятя- вивчити методи добування металів, а також їх застосування в сучасній техніці.
Дата добавления: 2014-01-05; Просмотров: 339; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы! Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет |