КАТЕГОРИИ: Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748) |
IV. Заключна частина уроку. Розвиток навичок читанняРозвиток навичок читання. Розвиток письма. Розвиток мовлення. - OK. And now name the toys which you have got and say what colour it is. - ex 3, p. 26. 3.Фізхвилинка. - Коли нікого немає в кімнаті, твої іграшки займаються своїми справами! Так – так, ляльки ходять одна до одної в гості, машинки влаштовують перегони, а ведмедики … танцюють! Не віриш? Давай тихенько зазирнемо до кімнати і поспостерігаємо за цим плюшевим ведмедиком. (вірш «Teddy – bear») а) введення літер - Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all. [p] – Peter Piper picked of pickled peppers. A peck of pickled peppers Peter Piper pickled.
[o] – A cup of coffee hot in proper coffee pot. б) написання літери в повітрі в) письмо літер в зошиті. а) робота з алфавітом б) читання слів - ex 5 p. 25 - ex 5 p. 27 1. Підсумок уроку - At home you may write one line of letters Oo, Pp, name your colourful pencils. - What did you learn today? Who can name the colours of rainbow? - The lesson is over.
УРОК 13 Дата: ___________ Тема: Кольори та іграшки. Мета: повторити та закріпити вивчені назви кольорів; практикувати учнів в їх вживанні; ознайомити учнів з новими ЛО уроку: boat, train, duck, elephant, goat. Вчити будувати речення типу It is a.., ввести літери Ee, Ff, Gg. Розвивати навички каліграфічного письма, усне мовлення, вміння розрізняти кольори. Виховувати бажання допомагати один одному. Обладнання: кольорові квадрати, тематичні малюнки с. 28, картки літер, алфавіт, картки для самостійної роботи. ХІД УРОКУ І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. 1. Привітання - Hello, everyone! How are you today? - We are fine, thank you! 2. Повідомлення теми та мети уроку. - At our lesson today we’ll continue to speak about the colours. You will be able to describe the toys and know the names other toys. 3. Уведення в іншомовну атмосферу. - OK. Tell me, please, how are you today? - Are you ready for the lesson? а) фонетична зарядка - Today we’ll have a guest. It is a teddy – bear. He wants to learn English with you. - But he comes with an envelope. There are different tasks for you. If you work hard, he’ll give a present. - First of all let’s train our tongue. Our teddy – bear likes playing among the flowers. But look! There are many different sounds on them. Let’s name them. (букет, а на пелюстках звуки). ІІ. ПОВТОРЕННЯ РАНІШЕ ВИВЧЕНОГО. 1. Гра «What letter is this” - Our teddy – bear likes jumping. So, help him to get another side of our blackboard. He has to jump only on the letters which we know and you must sound it. - Who can show these letters in the alphabet? 2. Game “A ball” - Oh, teddy – bear tells me that he wants to play with the toys. Let’s revise the names of toys. ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Дата добавления: 2014-12-16; Просмотров: 620; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы! Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет |