КАТЕГОРИИ: Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748) |
Тестування. 1) Грати за комп’ютером можна:
1) Грати за комп’ютером можна: а) скільки хочеш; б) 5 год на день; в) 3 год на день; г) 30 хв на день. 2) Скільки часу ти проводиш перед телевізором?___. А треба?___. Скільки часу ти проводиш перед комп’ютером?___. А треба?___. 3) Що слід пам’ятати під час роботи на комп’ютері? VI. ПІДСУМОК УРОКУ — У чому полягає шкідливий вплив на здоров’я сучасної техніки (телевізор, комп’ютер, мобільний телефон)? — Які правила безпеки користування сучасною технікою з метою збереження здоров’я ви запам’ятали? — Які поради щодо перегляду телепередач та користування комп’ютером ви запам’ятали? — Як ви користуєтеся вдома комп’ютером чи телевізором?
Урок № ______ Дата _______ Тема: Небезпечні ситуації в школі. План евакуації Мета: поглибити знання учнів про правила безпечної поведінки в школі; вчити організовано евакуюватися з різних приміщень школи; виховувати відповідальність засвої вчинки.
Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ, МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ — Яких правил поведінки необхідно дотримуватися учням у школі? III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ви дізнаєтесь про правила безпечної поведінки в школі; навчитеся організовано евакуюватися з приміщення школи у разі небезпеки. IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ 1. Робота за підручником (с. 73-76) — Нас оточує чимало небезпек удома, на вулиці, у школі. Але надто боятися небезпечних ситуацій не слід. Головне про них знати, вміти уникати і знаходити правильні рішення. Небезпечні ситуації з дітьми найчастіше виникають через порушення ними правил поведінки (с. 73). Багато серйозних травм школярі отримують на перервах між уроками, коли бігають і граються у не встановлених для цього місцях. А буває й так, що між учнями відбуваються сварки та бійки, які також можуть закінчитися травмою. — Що треба робити, щоб уникнути небезпечних ситуацій у школі? — Які інші небезпеки інколи трапляються в школах (с. 74)? — Як слід діяти, якщо сталася пожежа в школі? Від чого часто гинуть люди під час пожеж? Чому? — Що слід добре знати, щоб швидко та організовано вийти з палаючого приміщення? Евакуація — організоване виведення людей з небезпечних місць. План евакуації — це документ, у якому вказано шляхи і виходи з приміщення, встановлено правила поведінки людей при виникненні пожежі чи іншої небезпечної ситуації. — Якщо всі люди, які перебувають у школі, спробують одночасно вийти з неї, у коридорах, на сходах і у дверях утвориться натовп. А це дуже небезпечно. Адже від того, як швидко люди покинуть приміщення під час пожежі або іншої небезпечної ситуації, залежить їхнє життя. Тому в небезпечних ситуаціях евакуація здійснюється не лише через основні, а й через запасні виходи. На дверях запасних виходів є спеціальний знак. Запам’ятайте його. У кожній школі є план евакуації. Він указує, як виходити з різних приміщень, щоб уникнути скупчення. — Розгляньте план евакуації (с. 74). Прочитайте і запам’ятайте основні правила, яких слід дотримуватися під час пожежі в школі. — Розгляньте малюнки на с. 75. Які правила проілюстровано? — Назвіть основні причини небезпечних ситуацій у школі (с. 76). — Як слід діяти під час пожежі? — Намалюйте у зошиті план евакуації з класу у випадку пожежі.
2. Фізкультхвилинка V. УЗАГАЛЬНЕННЯ ТА СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ОТРИМАНИХ ЗНАНЬ
Дата добавления: 2015-08-31; Просмотров: 693; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы! Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет |