КАТЕГОРИИ: Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748) |
IV. Заключна частина уроку
Робота з карткою. Робота в парах. Presenting vocabulary. Робота в зошитах. - Let’s write our Bunny an umbrella. (діти пишуть по одному рядочку) ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. 1. Підсумок уроку. - At home you ask your parents what are their names. - OK. Say me, please. What did you remember at our lesson? - The lesson is over. Good – bye!
УРОК 4 Дата: ___________ Тема: Знайомство. Як справи? Мета: активізувати лексичний матеріал попереднього уроку; ввести та відпрацювати фрази «I am fine. I am OK. I am bad. How are you?»; вчити учнів працювати з підручником. Розвивати увагу, іншомовну вимову, вміння висловлюватися іноземною мовою за опорою. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, зацікавити ангійською мовою. Обладнання: підручник, картки для самостійної роботи, аудіо запис. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. 1. Привітання - Today we’ll learn a poem and greet each other. Good morning, good morning Good morning to you. Good morning, good morning, I am glad to see you. 2. Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична розминка. - Listen to me and train our tongue. [h] – hello, hi [ai] – I, fine [au] – how, mouse. b) мовна розминка - Let’s regard a poem which we learned at our last lesson. Good morning (twice) What is your name? My name is Jenny. That’s my name. - OK. Say me please, what does the phrase mean “ What is your name?” - And now say me your name in English. ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. - Today at our lesson we’ll learn new phrase and answer of it. If you are attentive you will be able to ask your parents about their mood in English. - Let’s begin our lesson. ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. а) робота з підручником - Впр. 2, с. 10 - Look and act out. - Translate into Ukrainian “Nice to meet you” б) бесіда. - Якщо ми хочемо запитати «Як у тебе справи?», для цього ми використовуємо фразу: How are you? - Подивіться уважно на дошку. Що ви бачите? (обличчя) - Для того,щоб відповісти ми вживаємо такі слова. А допоможуть нам в цьому ось ці «обличка». - This face says «I am fine, thanks!” This face says: “ I am OK, thanks.” It says: “I am bad!” - Repeat altogether. в) фонетичне опрацювання та перегляд фільму «Gogo” - Let’s watch the cartoon and be attentively how English children ask each other using the phrase “How are you” г) фізхвилинка (див. урок 3) - Open your books at page 11 ex. 4. - And work in pairs. - Find the wrong picture. (О.М. Павліченко ст.5) 4. Розучування вірша. а) пояснення незнайомих слів thank you – дякую What about you? – Як щодо тебе? б) декламування вірша вчителем впр. 3,с. 11 в) розучування вірша. 1. Підсумок уроку. - At home you may ask your parents how are they? - What did you do at our lesson? - And how are you at the end of our lesson? - OK. The lesson is over. - Good – bye! УРОК 5 Дата: ___________ Тема: Знайомство. Мій друг. Мета: закріпити вивчені фрази; практикувати учнів у вживанні вивчених фраз у своєму мовленні; ввести та відпрацювати фрази: Where are you from? I am from …; вчити вживати займенники I, he, she. Розвивати увагу, іншомовну вимову, навички аудіювання. Виховувати пізнавальний інтерес до навчання. Обладнання: фрази, прапори країн Англії, США, України, пластмасова тарілка, макети руки, казковий герой краб, тематичні малюнки. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. 1. Привітання (див. урок 4) 2. Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична зарядка - Ви вже знаєте для того щоб чітко і правильно вимовляти англійські слова, нам треба потренувати язички. - OK. Let’s begin. Name the sounds. [h] [ai] [ ] [w] [o] [m] - I’ll name the sounds and you must show me them. б) мовна розминка. Гра «Мікрофон» - Уявіть, що ви журналіст. Ви хочете поспілкуватися. Тож, давайте складемо діалог. - OK. Who wants to be the first? Example: Hello! I am Natasha. And what is your name? Hi! I am Olena. Nice to meet you. Good – bye! Bye! 3. Повідомлення теми та мети уроку. - Today we are going to learn new phrase. You can ask where are you from and give answer on it. ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. 1. Повторення раніше вивченого. а) гра - Let’s regard what did you learn at our last lesson. - Look at the pictures and say what children do. б) бесіда - At our lesson the small crab comes to see us. He asks to help him. - Цей краб – мандрівник родом з далеких південних морів. Він уперше у Великій Британії. І так йому сподобалось! Особливо Лохнеське озеро, що в Шотландії. А ще більше – мешканці озера… от би познайомитись з ким – небудь! На березі він почув, як спілкувалися туристи з Лондона, але чи вірно він запам’ятав фразу знайомства?.. (учні слухають фрази і вибирають правильно складене запитання) в) фізхвилинка (див. урок 3) 2. Введення нових слів. а) пояснення слів - Коли ми хочемо розповісти, з якої ми країни і в якому місті живемо, ми вживаємо такі фрази: I am from Ukraine. I live in Noviy Booh. - Щоб отримати таку інформацію від когось, ми ставимо такі запитання: Where are you from? Where do you live? б) фонетичне опрацювання диск «Живі фрази» в) робота з підручником - впр. 1,с.12 3. Розвиток навичок письма та говоріння. а) робота з карткою - You have flags and your task draw it and name what country is it. б) робота в парах - Let’s work in pairs. Match, colour and say. (РЗ О.М. Павліченко впр2,3,с.6) в) фізхвилинка 4. Введення займенників. а) пояснення значення займенників I, he, she. б) робота в зошитах - Обведи по пунктирним лініям. 5. Виконання проектної роботи. (див. підручник с. 13) ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. 1. Підсумок уроку. - What do you like at our lesson? - Say in English «він», «вона», «я». - The lesson is over. Good – bye! УРОК 6 Дата: ___________ Тема: Цифри. Скільки тобі років? Мета: ознайомити учнів з цифрами від 1 до 8; повторити фрази привітання та прощання; вчити учнів рахувати англійською мовою, використовуючи роздатковий матеріал. Розвивати навички діалогічного мовлення, увагу та пам'ять. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, ввічливість у взаємовідносинах між учнями, формувати вміння говорити по черзі. Обладнання: м’яч, картки для самостійної роботи, малюнки цифр, матеріал для гри. ХІД УРОКУ І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. 1. Привітання. - Let’s regard a poem for our greetings. Good morning, good morning Good morning to you. Good morning, good morning, I am glad to see you. 2. Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична зарядка - Одного разу Mr Tongue пішов на прогулянку до лісу. По дорозі він зустрів двох їжачків, які щось шукали в траві. Один їжачок фиркав так: [f – f – f], а інший: [v – v – v]. Високо на дереві сидів птах і кричав: [ ]. Mr Tongue задивився на птаха і ледь не наступив на змію. Змія скривджено зашипіла: [s – s – s], але тут у неї випав передній зуб і вийшло [ ]. Змія зніяковіла і поповзла, а Mr Tongue пішов далі. б) name the sounds - Look at the blackboard and repeat after me. [g] [h] [ ] [e ] [w] [ ] [m] [ai] - And look! We’ll know such sounds. [v] [f] [ks] - Repeat after me.
Дата добавления: 2014-12-16; Просмотров: 627; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы! Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет |