КАТЕГОРИИ: Архитектура-(3434)Астрономия-(809)Биология-(7483)Биотехнологии-(1457)Военное дело-(14632)Высокие технологии-(1363)География-(913)Геология-(1438)Государство-(451)Демография-(1065)Дом-(47672)Журналистика и СМИ-(912)Изобретательство-(14524)Иностранные языки-(4268)Информатика-(17799)Искусство-(1338)История-(13644)Компьютеры-(11121)Косметика-(55)Кулинария-(373)Культура-(8427)Лингвистика-(374)Литература-(1642)Маркетинг-(23702)Математика-(16968)Машиностроение-(1700)Медицина-(12668)Менеджмент-(24684)Механика-(15423)Науковедение-(506)Образование-(11852)Охрана труда-(3308)Педагогика-(5571)Полиграфия-(1312)Политика-(7869)Право-(5454)Приборостроение-(1369)Программирование-(2801)Производство-(97182)Промышленность-(8706)Психология-(18388)Религия-(3217)Связь-(10668)Сельское хозяйство-(299)Социология-(6455)Спорт-(42831)Строительство-(4793)Торговля-(5050)Транспорт-(2929)Туризм-(1568)Физика-(3942)Философия-(17015)Финансы-(26596)Химия-(22929)Экология-(12095)Экономика-(9961)Электроника-(8441)Электротехника-(4623)Энергетика-(12629)Юриспруденция-(1492)Ядерная техника-(1748) |
Оладнання складу борошна і додаткової соровини
Розрахунок і вибір основного технологічного обладнання Борошно. Зберігання борошна передбачено в круглих металевих бункерах А9–ХБУ-39, кожен із яких вміщає в собі по 21 т.Розрахуємо необхідну кількість бункерів для забезпечення 7-добової потребності пекарні в борошні. Загальний обєм ємкостей для зберігання борошна складає: ; Кількість ємкостей для зберігання пшеничного борошна першого гатунку: , установим 3 бункера. Кількість ємкостей для зберігання борошна житнього обдирне: , установим 2 бункера. Кількість ємкостей для зберігання борошна пшеничного обойного: , установим 2 бункера.
Тому, в складі безтарного зберігання борошна установимо 7 бункерів А9–ХБ –39: 3- для зберігання пшеничного борошна першого ґатунку, 2- для борошна житнього обдирне і 2- для зберігання борошна пшеничного обойного. Обєм ємкостей для зберігання сировини, яка поступає в сухому вигляді і підлягає розчиненню:
Сіль. На сучасних підприємствах хлібопекарної промисловості передбачають мокре зберігання солі, для цього використовують спеціальні установки. Вибираємо установку Т1-ХСУ-2 місткістю 2 т розчину солі. Визначаємо запас сольового розчину на зміну з урахуванням добових витрат солі і концентрації сольового розчину: V = (100*qс*(1+х)*15)/(А*ρ) = (100*210,227*(1+0,2))/(26*1200) = 0,8м³ Vp =(100* qс*(1+х))/(26*3*1200) =(100*210.227*(1+0.2))/(26*3*1200) =0,27 Кількість виробничих ємкостей, марки ХЕ – 45, робочим об’ємом 0,3 м3 розраховуємо за формулою: N = V/Vcт = 0,736/0,3 = 2,45 Приймаємо 3 ємність
Цукор. Зберігаємо цукор в мішках на складі, добові витрати цукру 687,356кг/добу, при зберіганні на протязі 15 діб запас цукру складе 10310,34кг. Площа складу для зберігання цукру: Fц=687,35*15/800=12,888 м2, розчин готовимо в цукрожиророзчиннику СЖР-300, на зміну розчин цукру складає: V = (100*qсах*(1+х))/(А*ρ) = (100*687,356*(1+0,2))/(50*1230) = 1,34 м³ Кількість виробничих ємкостей, марки ХЕ – 45, робочим об’ємом 0,3 м3 розраховуємо за формулою: N = V/Vcт = 1,34/0,3 = 4,47 Приймаємо 5 ємності
Дріжджі. Добові витрати дріждів 171,84кг/добу, при зберіганні на протязі 3 діб запас цукру складе 526,23кг. Площа холодильної камери для зберігання дріжджів: Fдр=171,84*3/540=0,954м2. Для приготування розчину дріжджів використовуємо установку Х-14. Готують дріжджову суспензію у пропелерній мішалці, марки Х – 14. Об’єм ємкості РЗ – ХЧД – 3 розраховуємо за формулою: V = (100*qдр*(1+х))/(А*ρ) = (100*171,84*(1+0,3))/(25*1050) = 0,85 м³ Кількість виробничих ємкостей, марки РЗ – ХЧД – 3, робочим об’ємом 0,3 м3 розраховуємо за формулою: N = V/Vcт = 0,85/0,3 = 2,83 Приймаємо 3 ємність
Масло. Добові витрати масла вершкового 549,885кг/добу, при зберіганні на протязі 5 діб запас маргарину складе 2749,425кг. Площа холодильної камери для зберігання маргарину: Fмас=549,885*5/400=6,87 м2. Масло підготовлюємо до виробництва у цукрожиророзчиннику СЖР – 300. Об’єм ємкості РВО – 300 розраховуємо за формулою: V = (100* qм*(1+х))/(А*ρ) = (100*549,885*(1+0,2))/(100*980) = 0,67 м³ Кількість виробничих ємкостей, марки РВО – 300, робочим об’ємом 0,3 м3 розраховуємо за формулою: N = V/Vcт = 0,67/0,3=2,24 Приймаємо 3 ємність В тарному складі зберігаються борошно, цукор, в холодильній камері - дріжджі, масло. Кількість борошна (20%), що зберігається тарним способом: ΣМ=1374,7+857+571,34=2803,04 кг Площа складу для зберігання борошна в мішках: Борошно: Fб=ΣМ/qсер=2803,04 /550=5,1 м2 Цукор: Fц=687,356*15/800=12,89 м2 Площа тарного складу: Fт= Fб+Fц=5,1 +12,89 =17,99≈18 м2
Дріжді: Fдр=171,84*3/540=0,95 м2 Масло: Fмас=549,885*5/400=6,87 м2 Площа холодильної камери: Fх=Fдр+Fмар=0,95+6,87 =7,82≈8 м2
Дата добавления: 2015-08-31; Просмотров: 935; Нарушение авторских прав?; Мы поможем в написании вашей работы! Нам важно ваше мнение! Был ли полезен опубликованный материал? Да | Нет |